Best working Udemy Coupon Code

C# Sıfırdan İleri Seviyeye | Visual Studio 2019

C#'ı Tüm Detayları ile Öğrenmek ve Kendinizi Geliştirmek için En İyi Adres


Udemy Coupon Code 100% off | Udemy Free Course | Udemy offer | Udemy Coupon working

Description

Bu kurs bana ne kazandıracak ?

Bu kurs ile Dünyanın önde gelen 5 programlama dili arasında olan C# ı tüm detayları ile öğreneceksiniz. Sıfırdan başlandığı için farklı bir kurs ve derse ihtiyaç duymadan tek bir kurs ile kendinizi geliştirebileceksiniz.

Merhaba bu kurs C#'ı sıfırdan öğrenmek isteyen ve programlama dillerine hangi dil ile başlamalıyım diye aklında soru işareti ile gezen herkes için hazırlanmıştır.

Kursumuzda C#'ın ne olduğundan başlayıp yavaş yavaş ve öğrenerek ileri seviye projeler yapmaya kadar gideceğiz. Kurs kapsamında sürekli olarak etkileşim halinde olacağız. Çünkü aklınıza takılan konulara sürekli cevap bulup sizi daha iyi bir şekilde geliştirmek ilk prensibim.

Kurs içeriklerine istediğiniz zaman istediğiniz yerde erişim sağlayabildiğiniz için sürekli olarak yeni eğitimler ekleyerek her ay yeni bir bilgi ile karşınızda olacağım.

Peki Kurs Bittikten Sonra Ne Olacak ?

Artık tamam her şeyi öğrendim kıvamına geldiyseniz size proje fikirlerim ve sizin projelerine algoritmalar ile yardımcı olacağım. Sürekli bir aktif kurs olduğu için aslında kursun biteceğini de söylemiyorum.

Kursun Hocası Kimdir ?

Ahmet Kaya, Bir çok programlama dillerine hakim ve gerçek eğitim fakültesi mezunu bir eğitmendir. Uluslararası firmalara freelance çalışmış. Şuan özel bir kurumun bilişim koordinatörlüğünü yapmaktadır.

Don't miss any Udemy coupon by joining our Telegram Group !
Join our Telegram community of 800+ members now.
Click here to join the Udemy coupon group

Udemy Coupon Code 100% off | Udemy Free Course | Udemy offer | Udemy Coupon working

Collect this offer >>
3 People Already Collected this Udemy coupon
Want more coupons ? :-)