Best working Udemy Coupon Code

Kapsamlı Instagram Eğitimi: Sayfanızın Sınırlarını Zorlayın!

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı için Instagram Sayfa Yönetimi ve Para Kazanmak


Udemy Coupon Code 100% off | Udemy Free Course | Udemy offer | Udemy Coupon working

Description

Herkese selamlar,


Instagram'da sürekli bir şeyler deniyor ve sonuç alamıyor olabilirsiniz. Markanızı Instagram'da nasıl temsil edeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Influencer olmak istiyor fakat takipçi kazanamıyor olabilirsiniz. Instagram üzerinden para kazanmak istiyor olabilirsiniz.

Bunlar aşamadığınız sorunlar olabilir. Çok normal. İşte tam olarak bu sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir eğitim seti sizleri bekliyor. Size teknik bilgiden ziyade yaşanmış veya uygulanmış gerçek durumlar üzerinden örnekler verilen bir eğitim hazırladım.

Netflix, Apple, Yemek Sepeti, Trendyol, Hepsiburada gibi birçok marka üzerinden örnekler verdiğim bu eğitimde, kendi markanıza uyarlayacağınız birçok bilgiye sahip olacaksınız.


Influencer adayları sizleri unutmadım :) Sizler için Instagram üzerinden nasıl para kazanabileceğinize dair modeller gösterdim. Üstelik nasıl işbirliği yapabileceğinize dair bir mail örneği ve yöntem gösterdim. Bu teknikler yoluyla siz de işbirliği yapabilir, potansiyel markalara ulaşabilirsiniz.

Reels üretenler burada mı? :) Veya henüz Reels'ın potansiyelini keşfetmemiş olanlar da aramızdaysa süper. Bu eğitim setinde Reels içeriklerinizi nasıl daha fazla kişiye izletirsiniz bunları anlattım. Hem de 1.000 takipçili hesapların 26 milyonluk izlenmeye ulaşan Reels içeriklerini analiz ederek size tavsiyelerde bulundum. Üstelik bununla kalmayıp özel olarak hazırladığım 100 TL değerinde bir Reels kılavuzunu sizlere hediye ediyorum.

"Ben daha fazlasını da isterim" diyen herkes bu eğitim tam sizlik! Biz içerde sayfamızı geliştirmeye başladık. Hemen satın alarak bu maceraya katıl! Unutma istediğin zaman bana ulaşabilir istediğin soruyu sorabilirsin.

Don't miss any Udemy coupon by joining our Telegram Group !
Join our Telegram community of 800+ members now.
Click here to join the Udemy coupon group

Udemy Coupon Code 100% off | Udemy Free Course | Udemy offer | Udemy Coupon working

Collect this offer >>
3 People Already Collected this Udemy coupon
Want more coupons ? :-)